niedziela, 22 grudnia 2013

Country farma w Karoo - kawałek prywatnego raju. Design Wnętrz.

Dzisiaj zabieram Was znowu do RPA, gdzie odkryłam magiczne miejsce - kawałek prywatnego raju w nieco zakurzonym miejscu. 

Farma w Karoo, to bardzo inspirujące wnętrza dla miłośników stylu country i również stylu rustykalnego. Znajduje się w pobliżu górskiego łańcucha  Nuweveld oraz wyjątkowego Parku Krajobrazowego, w którym możemy spotkać niezwykłe zwierzęta.


Niezwykłe są również wnętrza tej farmy. To, aż nieprawdopodobne, że w miejscu odrobinę dzikim, możemy spotkać kawałek prawdziwej wsi i znaleźć się w tak przytulnym i pełnym rustykalnej energii miejscu. Wnętrza domu są urządzone spójnie i ze smakiem. Niebanalne dodatki, kolorystyka nawiązująca do barw krajobrazu, kompozycja wyjątkowych, wolnostojących mebli podkreślają rustykalny klimat.Zapraszam na wycieczkę po farmie  Petera van Wyk:


Aranżacja salonu w stylu country
Wiejsko, rustykalnie - przytulnie. Sporo miejsca na spotkania z przyjaciółmi. Każdy może zasiąść na zapewne wygodnym miejscu. Zwróćcie uwagę na intrygujący sufit i belki stropowe. Dwa fotele świetnie nawiązują do materiału, z którego sufit został zbudowany.

Contry design kącika wypoczynkowego
Ławka wprawdzie metalowa, ale dzięki tekstyliom bardzo przytulna i zapewne miękka. Również psina uważa, że jest to całkiem miłe miejsce na drzemkę :)Wiejski design w RPA
Ciekawa aranżacja kącika w stylu country. Tylko naturalne materiały: skórzana sofa chesterfield, skóra zwierzęca na podłodze, drewniana komoda, poducha z naturalnej, grubej tkaniny.Otwarty kominek w domu 
Ach, jak chciałoby się zasiąść przy tym stole z kubkiem gorącego mleka, podanym w metalowym kubku. Dzięki otwartemu kominkowi, utrzymanym w wiejskim stylu, jest przytulnie i bardzo relaksująco.


Aranzacja jadalni
Bardzo klimatyczna jadalnia z wykwintnie nakrytym stołem. Zwróćcie uwagę na nierówności ścian - wzmacniają wiejski charakter posiadłości.
Stary wiejski mebel odnowiony
Odrestaurowany stary kredens doskonale komponuje się z aranżacjami wnętrz. Wpisuje się on również w rustykalny design kuchni.


Aranzacja sypialni w wiejskim stylu
Otwarty kominek w sypialni z wesoło grającym ogniem, sprzyja relaksowi i wspaniale dodaje przytulności jasnym wnętrzom. To, co zwróciło moją szczególną uwagę, to niesamowite drzwi - są kropką nad i w tej aranżacji.


Aranzacja łazienki
Prosta łazienka: kamień na podłodze, wolnostojąca wanna i jasne barwy komponujące się kolorystycznie z barwą podłogi. Drewniany sufit i takież wiadro dodają potrzebnego ciepła temu pomieszczeniu.


Aranżacja miejsca do odpoczynku na zewnątrz
Odpoczywać, odpoczywać, odpoczywać - wspaniałe miejsce do wypoczynku w słoneczne dni.


Chata w wiejskim stylu
Wiejska chata - wymurowane kamieniem miejsce na ognisko jest wspaniałym pomysłem i nieczęsto spotykanym dodatkiem do bliskiego otoczenia domu. Przy ścianie zapas drewna daje efekt również dekoracyjny. O tym, jak z takiego drewna zrobić dekorację, zobaczcie tutaj.

Farma w Karoo
Czy można spodziewać się tak przytulnych wnętrz i wyjątkowych aranżacji na tak zwany pierwszy rzut oka?

Serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam do kolejnych odwiedzin :)
Magda

źródło zdjęć:  houseandleisure

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy pozostawiony ślad pięknie dziękujemy :) Blog żyje dzięki Waszym komentarzom :)