poniedziałek, 17 listopada 2014

Konkurs Daj się urządzić Gumtree - wyniki :)

Dzisiaj oficjalnie z organizatorem konkursu Daj się urządzić - Gumtree ogłaszamy wyniki konkursu. Jeśli czytaliście relację z naszej warszawskiej wycieczki (ostatni post) to wiecie, że obradowaliśmy w czwartek 13.11 w Warszawie:


Na zdjęciach brakuje jedynie Pana Zaakaria Baaj z EasyDraft, który również był członkiem jury.


Trzynastka okazała się być szczęśliwą dla:Anny z Opola
której przyznaliśmy:
 1 MIEJSCE i nagrodę, którą jest profesjonalna aranżacja wnętrza artykułami o wartości 7000 zł.

Pani Ania razem z córeczką Hanią oprócz zdjęć mieszkania, przysłały nam wierszyk, który zdecydowanie przekonał nas do tego, że to właśnie pięknie uśmiechającym się dziewczynom z Opola chcemy przyznać pierwsze miejsce. Które marzenia uda nam się spełnić dzięki Gumtree? Mam nadzieję, że jak najwięcej.
Ewy z Białogardu
której przyznaliśmy:

2 MIEJSCE i nagrodę, którą jest profesjonalna aranżacja wnętrza artykułami o wartości 5000 zł.

Pani Ewa przysłała nam filmik, której bohaterem była kuchnia - film świetny, znakomicie oddający atmosferę kuchennego "koszmaru", podparty humorystycznym wierszem, okraszony pięknymi uśmiechami Pani Ewy i jej córeczki. A koszmar kuchenny chyba właśnie dobiegł końca :)Agnieszki
której przyznaliśmy

3 MIEJSCE i nagrodę, którą jest 2000 zł i wskazówki dotyczące aranżacji wnętrza.

Pani Agnieszka każde ze zdjęć wnętrza zgłaszanego do konkursu, wsparła osobnym wierszykiem. Kreatywnie, z poczuciem humoru i z dużym dystansem :) Brawo! Mam nadzieję, że dzięki Gumtre Pani Agnieszce uda się spełnić chociaż część marzeń i uśmiech zagości zarówno u niej, jak i u jej szkrabów.


Pani Annie, Pani Ewie i Pani Agnieszcie serdecznie gratulujemy :)))))Ze swojej strony i również w imieniu organizatora dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia i za to, że dostarczyliście nam nimi mnóstwo wzruszeń i emocji. Ogromna większość (jeśli takie określenie jest poprawne gramatycznie) była zgłoszeniami kreatywnymi i wybór nie był prosty. Ocenialiśmy kilka elementów, w tym właśnie również kreatywność, poczucie humoru. Gdybyśmy mogli, obdarowalibyśmy więcej osób, ale do dyspozycji mieliśmy tylko 3 nagrody. Nagrody piękne i żałuję, że nie mogę teraz zobaczyć uśmiechów naszych zwycięzców.

W tym tygodniu wybieramy się do Opola, gdzie mieszka zdobywczyni pierwszego miejsca: Pani Ania ze swoją córką Hanią, aby z nimi porozmawiać, ustalić szczegóły realizacji metamorfozy. Nie mogę się już tego doczekać :) Aranżacje zaproponowane przez architektów i realne działania, będziemy oczywiście dla Was relacjonować, zatem będziecie mieli okazję zobaczyć, jak dzięki Gumtree spełniły się marzenia dziewczyn z Opola.

A wszystkich, którzy nie wygrali, chciałabym poprosić, aby się zanadto nie smucili, bo Waszą wygraną jest już sama aktywność. Nie każdemu chce się zawalczyć o siebie, o swoje marzenia, potrzeby. Wy to zrobiliście, zatem chylę czoła również przed Wami i dla każdego jestem pełna uznania.  


Wam również z całego serducha gratuluję! 

Bo nie warto czekać, aż się samo zrobi i się samo spełni,
warto natomiast pamiętać, że jak powiedział Demostenes (jeśli dobrze pamiętam)
małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć  
i po prostu działać :)


Prace konkursowe nagrodzonych osób znajdziecie tutaj A ja Was jeszcze zapraszam dzisiaj na kolejny post, który ukaże się porą tak zwaną wieczorową :) - na post związany z Creative Blog Tour.

tymczasem pięknego dnia dla Was,
pozdrawiam :)
Magda

zdjęcie cytatu pochodzi ze strony www.zamyslenie.pl

9 komentarzy:

 1. Nooo Agę to ja znam z bloga to ja jej bardzo gratuluję ;-)
  ale oczywiście gratuluję wszystkim. ŚWietny konkurs był ;-). Buziaki Magda ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obrady były burzliwe :)? Ale fajnie, że wygrana przydzielona! Gratuluję wszystkim :)
  Miłego dnia dla Ciebie :)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. było dużo emocji, zadanie nie było łatwe, bo zgłoszenia były naprawdę ciekawe :) dobrego dnia :)

   Usuń
 3. Super blog, pozdrawiam i zapraszam do mojego Warsztatu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zaproszenie - zajrzę na pewno :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. szkooooodaaaa:( gratulacje dla innych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i dziękujemy za udział (?) :)

   Usuń
  2. Fantastycznie, że Ania i Hanusia wygrały:))). To wspaniałe kreatywne Istotki:). Ogromnie się cieszę:))))). Buziale zostawiam :)))) i ściskam najmocniej jak się da.

   Usuń

Za każdy pozostawiony ślad pięknie dziękujemy :) Blog żyje dzięki Waszym komentarzom :)